Szyfrowanie danych z DESLock+Web Filter Barracuda - najlepsza ochrona wwweKonferencja Stormshield UTM - 30 października 2019

Kilka słów o firmie SERVCOMP

SERVCOMP - Bezpieczeństwo IT

SERVCOMP Dariusz Maroń Wrocław W branży IT działamy od 2007 roku. Naszym głównym celem jest zwiększanie poziomu bezpieczeństwa systemów komputerowych oraz danych naszych klientów. Od samego początku naszej działalności jesteśmy autoryzowanym partnerem producenta oprogramowania antywirusowego ESET. Dzięki wieloletniej i aktywnej współpracy udało się osiągnąć nawyższy stopień partnerstwa ESET.

Naszym klientom oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań, od rozwiązań antywirusowych firmy ESET takich jak: ESET Endpoint Security - najlepsza ochrona antywirusowa dla firm, ESET Smart Security oraz ESET NOD32, przez systemy do backupu danych StorageCraft, Arkeia po sprzętowe zintegrowane rozwiązania klasy UTM do zabezpieczania sieci.

Nasi specjaliści z działu handlowego pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania oraz najbardziej korzystnej konfiguracji oprogramowania, na życzenie wykonają zdalne prezentacje oferowanych produktów oraz podpowiedzą w jaki sposób można skorzystać z dodatkowych rabatów podczas zakupu.

Oprogramowanie dla firm

Od 2012 roku włączyliśmy również do naszej oferty profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia firm. Naszym klientom oferujemy pełne wsparcie od wyboru właściwego oprogramowania, przez wsparcie techniczne i merytoryczne w czasie wdrożenia, po stałą opiekę serwisową.