Nasi partnerzy biznesowi

Dagma sp. z o.o. jest dystrybutorem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Firma Dagma dostarcza na polski rynek produkty i wiedzę, które  umożliwiają bezpieczne i efektywne korzystanie z sieci i komputerów. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach wyjątkowych i unikalnych.

RESET2 Sp. z o.o. działa od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Firma zajmuje się tworzeniem oraz sprzedażą i wdrażaniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie firmą. W swoich produktach główny nacisk kładzie na bogate możliwości połączone z łatwą i intuicyjną obsługą.

Pracownicy i współpracownicy firmy RESET2 stanowią wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą kilkunastoletnią praktykę w opracowywaniu i wdrażaniu systemów informatycznych. Szybkość reakcji na wszelkie wnioski i sugestie użytkowników jest doceniana przez klientów firmy.

Firma TechOS powstała z pasji do tworzenia rzeczy wyjątkowych, dlatego każdy projekt traktujowany jest jak nowe dzieło, dbając  by był oryginalny i dopracowany w najmniejszym szczególe. Zespół TechOS składa się z młodych ludzi o otwartych, pełnych pomysłów umysłach, którzy od najmłodszych lat doskonalili swoje umiejętności w ulubionych dziedzinach takich jak informatyka i grafika komputerowa.

Altab, Złoty Partner SAP, integrator oprogramowania specjalizuje się w implementacji systemów wspomagających zarządzanie dla sektora MŚP. Jest zdecydowanym liderem we wdrożeniach SAP Business One - ponad 160 instalacji SAP Business One różnej wielkości (od 1 do ponad 170 użytkowników) w różnych branżach. Wszystkie projekty zakończyły się sukcesem i są referencyjne co oznacza 100% skuteczności.

Altab Centrum Serwisowe SAP Business One otacza stałą opieką serwisową ponad 3000 użytkowników tego systemu, gwarantując im nieustanny rozwój aplikacji SAP Business One, ciągłość pracy i bezpieczeństwo.

Jako lider rynku aplikacji dla przedsiębiorstw, firma SAP pomaga firmom dowolnej wielkości i z każdej branży lepiej zarządzać organizacją. Założona w 1972 roku firma SAP (skrót od „Systems, Applications, and Products in Data Processing” — Systemy, aplikacje i produkty do przetwarzania danych) kontynuuje tradycje innowacji i wzrostu, jak przystało na prawdziwego lidera branży. Obecnie firma SAP posiada biura sprzedaży i rozwoju oprogramowania w ponad 50 krajach na całym świecie. Aplikacje i usługi firmy SAP umożliwiają ponad 238,000 klientów na całym świecie osiąganie zysków z prowadzonej działalności, ciągłe dostosowywanie się do zmiennych warunków na rynku i zrównoważony rozwój.

Założona w 1992 roku, firma ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego komputery firm i użytkowników indywidualnych. Sztandarowymi produktem spółki jest wielokrotnie nagradzany program antywirusowy oraz antyspyware ESET NOD32 Antivirus.

Dynamika rozwoju ESET znalazła uznanie firmy doradczej Deloitte, która od wielu lat klasyfikuje spółkę ESET w gronie pięciuset najszybciej rozwijających się firm technologicznych (Deloitee’s Technology Fast 500).

Niezawodność rozwiązań firmy ESET potwierdzają liczne certyfikacje przyznane przez specjalistyczne organizacje badawcze, takie jak Virus Bulletin, AV-Comparatives czy West Coast Lab

StorageCraft Polska sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach powstała w 2012 roku i jest dystrybutorem rozwiązań amerykańskiej firmy StorageCraft Technology Corporation na terenie Polski. Specjalizuje się w rozwiązaniach do backupu i odzyskiwania danych. Backup tworzony jest jako obraz dysku i obejmuje zawsze wszystkie dane, aplikacje oraz system operacyjny. Firma kładzie szczególny nacisk na maksymalne skrócenie czasu potrzebnego na przywrócenie działania systemów informatycznych po awarii i na prostotę obsługi. Siedziba StorageCraft Technology Corporation mieści się w Draper, Utah, USA. Firma działa na rynku od 2004 roku.

Arkeia Software dostarcza sprawdzone rozwiązania do backupu dla systemów działających w sieciach firmowych. Dostarcza nagradzane oprogramowanie i urządzenia do ochrony danych dla organizacji na całym świecie. Obecnie, produkty Arkeia Software chronią ponad 100 000 sieci dla 7 000 klientów w 70 krajach.

Firma oferuje rozwiązania do backupu oparte na pojedynczym serwerze, przeznaczone dla małych firm, jak również złożone, dystrybuowane za pośrednictwem sieci WAN, rozwiązania przeznaczone dla wielu serwerów w firmach średniej wielkości lub oddziałów wielkich korporacji. W zależności od wymagań klientów, serwery backupu Arkeii mogą być instalowane jako oprogramowanie, sprzęt lub maszyna wirtualna.

Firma NETASQ od początku powstania tj. od 1998 roku specjalizuje się w rozwiązaniach do zintegrowanego zabezpieczenia sieci. Jako główny cel firma postawiła sobie dostarczanie dostosowanych do potrzeb rynku europejskiego rozwiązań zapewniających najwyższy poziom zabezpieczeń dla firm.

Rozwiązania NETASQ obecne są na rynkach w blisko 50 krajach poprzez sieć autoryzowanych dystrybutorów. Urządzenia NETASQ UTM posiadają m.in certyfikację Common Criteria EAL4+ na kluczone funkcje urządzeń czyli firewall, system wykrywania i blokowania włamań oraz VPN

Barracuda Networks powstała w 2003 r. w USA i ma siedzibę w Campbell w Stanie Kalifornia. Jej firma posiada przedstawicielstwa w 12 państwach, a jej sieć dystrybucyjna składa się z ponad 100 dystrybutorów. Firmę tworzą dwa podstawowe filary Barracuda Central i Barracuda Labs.

Barracuda Central to zaawansowane centrum operacji bezpieczeństwa działające 24 godz./dobę, 7 dni w tygodniu, które ciągle monitoruje i blokuje najnowsze zagrożenia internetowe. Odpowiedzialne jest również za bieżące aktualizacje urządzeń.

Barracuda Labs to wyspecjalizowane laboratoria antywirusowe, które zajmują się dostosowywaniem urządzeń do nowopowstających zagrożeń.

Firma Webroot powstała w 1997 w Broomfield, Colorado. Firma ta jest jedną z największych prywatnych organizacji w Stanach Zjednoczonych dodatkowo wspierana kapitałem inwestorów takich jak: Technology Crossover Ventures, Accel Partners i Mayfield. Webroot Ltd posiada swoje placówki na każdym kontynencie i zatrudnia około 400 pracowników na całym świecie.

Od ponad 16 lat Webroot dostarcza najwyższej klasy rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa IT. Ponad 10 milionów użytkowników na całym świecie korzysta z ochrony Webroot SecureAnywhere. Misją firmy jest dostarczenie użytkownikowi kompletnego pakietu bezpieczeństwa przy minimalnym zużyciu zasobów systemowych. Od dwóch lat Webroot Ltd. jest czołowym dostawcą usługi bezpieczeństwa opartej na chmurze obliczeniowej.

Kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu najwyższej klasy technologii oraz nieustannie rozwijana infrastruktura chmury obliczeniowej stawia firmę Webroot na czele ogólnoświatowych dostawców bezpieczeństwa trzeciej generacji.