eKonferencja Stormshield UTM 22 kwietnia 2020

Oprogramowanie Reset2

Logo Reset2Reset2 Sp. z o. o. to wrocławski producent systemów informatycznych wspomagających zarządzanie firmą, w swoich produktach główny nacisk kładzie na bogate możliwości połączone z łatwą i intuicyjną obsługą. Specjalizuje się w systemach płacowo-kadrowych, ale w ofercie posiada również własne programy wspierające pozostałe aspekty działalności firmy. Są to programy księgowe, system obsługi sprzedaży i magazynu oraz wspierający zarządzanie i obsługę środków trwałych. O bogatej funkcjonalności systemów Reset2 świadczy fakt, iż cieszą się one dużym zainteresowaniem w biurach rachunkowych, gdzie programy Reset2 stanowią podstawowe narzędzia pracy.

Na START - Komplet programów za darmo!

Jeśli dopiero rozpoczynasz działalność lub z innych względów operujesz miesięcznie tylko kilkoma dokumentami księgowymi,
używaj bezpłatnie pełnowartościowych programów.

Jeśli zatrudniasz nie więcej niż 3 pracowników, posiadasz nie więcej niż 3 środki trwałe i wystawiasz miesięcznie tylko kilka dokumentów - możesz korzystać z programów Reset2 zupełnie za darmo! Wystarczy, że pobierzesz i zainstalujesz wersje demonstracyjne programów, z których chciałbyś korzystać i przy instalacji wybierzesz opcję darmowego korzystania z programu.

Co więcej, jeśli zmienią się przepisy, będziesz mógł bezpłatnie zaktualizować każdy z tych programów.

Wybierz, pobierz i zainstaluj wybrane programy Reset2 i używaj ich za darmo!

r2płatnik r2fk r2księga r2faktury r2środki r2przelew
r2płatnik r2fk r2księga r2faktury r2środki r2przelew

 

Korzystając z darmowych wersji programów Reset2 uzysujesz darmowy dostęp do aktualizacji programów. Dodatkowo, w dowolnej chwili będziesz mógł przejść na pełną wersję programów bez utraty danych i dokumentów wprowadzonych w wersji darmowej.