eKonferencja Stormshield UTM 21 października 2020

System SAP

SAP Business One jest zintegrowanym, atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem do zarządzania biznesowego, które zostało stworzone w celu sprostania krótko- oraz długoterminowym potrzebom małych i średnich przedsiębiorstw.

SAP Business One oferuje możliwość uzyskania rzetelnego oraz jednolitego wglądu we wszystkie operacje z obszarów zarządzania relacjami z klientami, produkcji, obsługi procesów zakupu, sprzedaży, gospodarki materiałowej oraz księgowości.

Proste, a jednocześnie niezwykle skuteczne oprogramowanie SAP Business One daje narzędzia do zarządzania firmą, umożliwiając pełne wykorzystanie istotnych, najbardziej aktualnych informacji, niezbędnych w celu podejmowania właściwych decyzji biznesowych.

Zintegrowany program do zarządzania firmą

System SAP Business One jest w pełni zintegrowanym rozwiązaniem przeznaczonym do zarządzania firmą. SAP Business One oferuje pełen zestaw funkcji niezbędnych do prowadzenia firmy. Od działań w obszarze Księgi Głównej i bankowości po usługi serwisowe, sprzedaż i gospodarkę materiałową.

Lepsza kontrola zasobów firmy

SAP Business One umożliwia dostęp do wszystkich funkcji, które są kluczowe do uzyskania maksymalnej kontroli nad działalnością firmy oraz odniesienia sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym rynku - wszystko to w formie jednego, łatwego w obsłudze, w pełni konfigurowalnego oraz skalowalnego systemu.

Szybka implementacja - od kilku dni do kilku tygodni

Krótkie wdrożenie SAP gwarantuje szybkie uzyskanie wszystkich korzyści wynikających z używania programu SAP Business One.

  • Intuicyjny interfejs użytkownika i środowisko Windows, znacznie redukujące cykl szkolenia użytkowników
  • Łatwa architektura oparta na jednym serwerze, umożliwiające realizację działań całego systemu SAP Business One
  • Maksymalnie ułatwione funkcje administracyjne, usprawniające działanie i obsługę systemu oraz znacznie obniżające związane z tym koszty

Elastyczność

Skuteczne narzędzia umożliwiają dostosowanie aplikacji w taki sposób, aby spełniały zmieniające się potrzeby firmy.

  • Konfiguracja własnych ustawień w odniesieniu do pól, rodzajów danych, zapytań oraz raportów
  • Pełna możliwość adaptacji w celu dopasowania do sposobu działania firmy - zmiany wchodzą w życie natychmiast we wskazanych istotnych obszarach firmy.

Prosta obsługa

SAP Business One to możliwość szybkiego dostępu do odpowiednich, istotnych oraz co najważniejsze kompletnych informacji biznesowych bezpośrednio z pulpitu programu:

  • Łatwy i intuicyjny interfejs użytkownika, umożliwiający szybkie uzyskanie odpowiedzi oraz bardziej efektywną pracę.
  • Unikatowy mechanizm "Przeciągnij i skojarz" (Drag & Relate™), który intuicyjnie przenosi informacje i transakcje do rozpoznawalnego kontekstu informacji, umożliwia rozwinięcie wątku do poziomu danych by uzyskać dostęp do odpowiedzi na pytania dotyczące danej operacji
  • Pełna integracja z programami Microsoft Office - Outlook, Word, Excel.

Gwarancja rozwoju SAP

System SAP Business One jest jednym z niewielu rozwiązań, które daje możliwość dodawania nowych pól, modyfikacji formularzy oraz generowania własnych zapytań i raportów. Program dla firm SAP umożliwia dodawnie zupełnie nowych funkcjonalności zgodnie z potrzebami wynikającymi ze zmian na rynku.